top of page

Zabouchnuté klíče


Pokud jste si zabouchli klíče v bytě, není to pro nás žádný problém. Jestliže potřebujete specialistu na zabouchnuté klíče, naše firma je tu pro vás. Člověk se nemůže dostat do svého bytu, či auta někdy i několik hodin. Zapomenuté klíče v bytu vadí o to více, pokud máte zrovna na spěch a potřebujete rychle z domu odejít. Jak je známo, paradoxně vznikají takovéhle nepříjemné situace, když je nejméně potřebujeme. Jak jste zabouchnuté klíče řešili doposud? Byl to pro vás velký problém, který jste zdolávali někdy i celé odpoledne a bez výsledku? Už se nemusíte trápit, jelikož naši technici jsou tu pro vás. Zabouchnuté klíče pro nás nejsou sebemenší problém. Naše profesionální a kvalifikované zámečnictví řeší i mnoho dalších zámečnických služeb, jako jsou například: výměny zámků, zámečnický servis nonstop, prodej zámků a elektrických zařízení do domácností – elektrický vrátný.

Zabouchnuté klíče – zabouchnuté klíče v autě

Odemykání aut se liší podle jejich stáří a typu. Dříve se klasicky odemykalo auto klíčky v zámku dveří. Dnes se již dveře otevírají elektronicky na dálku. Ovšem pokud má někdo zabouchnuté klíčky v autě, je úplně jedno jestli má klasické, nebo elektronické odemykání. Do svého auta se prostě nedostane, kdyby se postavil na hlavu.Tento prolém je o to nemilejší, když člověk potřebuje naléhavě odjet například na pracovní schůzku, nebo na důležité rande. Že má člověk zabouchnuté klíče v autě, si navíc uvědomí těsně předtím, než potřebuje někam odjet. To je například rozdíl oproti zapomenutým klíčům v bytě, kde se situace stane většinou chvilkovým opuštěním bytu - člověk si jde před dveře urovnat boty, pověsit prádlo, nechá byt otevřený a překvapí ho průvan. Nebo si klíče jednoduše zapomene, ale na to přijde až při příchodu domů. Takže zabouchnuté klíče v autě jsou mnohdy více stresující, než ty v bytě.

Zabouchnuté klíče – zabouchnuté klíče v bytě

Pokud potřebujete někoho, kdo za vás vyřeší zabouchnuté klíče v bytě, jste na správném místě. Otázka je, jestli i ve správný čas. Jelikož ovšem pracujeme nonstop, tak ať už má klient klíče v bytě v kteroukoliv hodinu, vždy je to správný čas. Pokud máte zamknuté klíče v bytě, nebojte se tedy nám zavolat, kdy jen budete potřebovat. Jsme tu pro vás k dispozici nonstop a vaše zabouchnuté klíče v bytě již nebudou vaší starostí, ale budou naší.

Zabouchnuté klíče – co dělat?

Pokud máte zabouchnuté klíče, tak si určitě objednejte profesionální firmu – třeba tu naši. Rozhodně není vhodné řešit tuto situaci na vlastní pěst. Člověk tak riskuje nenávratné poškození zámku nebo části dveří. Proto se vyplatí zavolat experty. Naši technici za vámi dojedou do 60ti minut. Kdyby se zpozdili byť jen o jednu minutu, už máte od nás garantovanou slevu. Zabouchnutí klíčů naši profesionálové vyřeší do pár minut. Jelikož naše firma disponuje zkušenými zámečníky, není pro ně žádný problém dveře otevřít. Jsme na trhu již 16 let, což samo o sobě vypovídá o naší kvalitě.

Zabouchnuté klíče – vyřešíme vaše starosti za vás

1) Jsme pro vás k dizpozici 24 hodin denně

2) Rychlý dojezd – do 15 minut 3) Dojezd po celé Praze a okolí 4) Profesionální přístup ke klientovi 5) Kvalita a rychlost odvedené práce

Pokud si objednáte na naši firmu, určitě nebudete litovat. Vaše zabouchnuté klíče už nebudou žádný problém.

Comments


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page