top of page

Co dělat když si zabouchnete dveře

Zabouchli jste si byt? Stane se to každnému z nás minimálně jednou za život. Tak aspoň hovoří statistika. Naše zámečnická pohotovost poskytuje vynikající zámečnické práce. Zabouchnutý byt a další služby vykonáváme s maximální pečlivostí, rychle, kvalitně a ochotně. Proč by si někdo chtěl objednávat na zabouchnutý byt amatérskou firmu bez zkušeností, když může mít za přibližně stejnou cenu profesionální zámečnický servis? Zavolejte si na zabouchnutý byt naši zámečnickou pohotovost. Zabouchnutý byt vyřešíme v mžiku za vás. Pokud máte zabouchnutý byt často, raději si uložte naše číslo do vašeho mobilního telefonu. Můžete si ho uložit i v případě, že se vám nikdy nic jako zabouchnutý byt nepřihodilo. Nikdy totiž nevíte, kdy se to může stát poprvé. Zabouchnutý byt a mnoho dalších náročnějších služeb vykonává naše firma více než 16 let. Není pro to divu, že pro je pro nás zabouchnutý byt jen malou rozcvičkou, zatímco pro nezkušené zámečnické firmy je to tvrdý oříšek. 

Zabouchnutý byt – co dělat když mám zabouchnuté dveře

Nejdřív by se měl člověk podívat, jestli je byt opravdu zabouchnutý. Někdy se totiž stane, že vítr mezi dveře přivane například tkaničku nebo jiný malý předmět a dveře se nezabouchnou úplně nadoraz – tedy jdou otevřít. Pokud tomu tak není a byt je opravdu zabouchnutý, pak by člověk měl zavolat profesionální zámečnictví, které se zabouchnutým bytům věnuje a kterému zabouchnutý byt nečiní sebemenší problém. Mnohdy se však lidé snaží vyřešit zabouchnutý byt na vlastní pěst. V takových případech se zabouchnutý byt stává opravdu nemilou vzpomínkou. Nemilou vzpomínkou buďto na promarněný čas kdy se někdo snažil do zabouchnutého bytu dostat, nebo nemilou vzpomínkou na to, jak nešťastnou náhodou poškodil část dveří nebo zámku. Jediné co po jeho pokusu o otevření zabouchnutého bytu zůstalo je pak rýha na dveřích či zlomený klíč v zámku a hlavně stále zabouchnutý byt.

Zabouchnutý byt – rychlé otevření zabouchnutého bytu

Zabouchnutý byt jistě může být problém. Pro naši zámečnickou firmu však zabouchnutý byt problém není. Rychle a efektivně dokážeme vyřešit každé otevření zabouchnutých bytů. Zabýváme se totiž nouzovým otevíráním zabouchnutých bytů více než 16 let. Na prvním místě je u nás klient a jeho spokojenost. Proto nabízíme nadstandardní služby za nadstandardně nízké ceny. Nouzové otevření zabouchnutého bytu provozujeme po celé Praze a okolí. Již nepotřebujete špachtli na dveře, tunu trpělivosti, pár hodin času a vyrovnání se s neúspěchem nebo s trvalým poškozením dveří – toto už nemáte zapotřebí. Časy kdy pro vás byl zabouchnutý byt velký problém a přetěžký úkol jsou pryč. Nyní nemusíte zabouchnutý byt vůbec řešit a směle můžete vytočit naše telefonní číslo:   774 550 040. Budeme se těšit na váš telefonát.

Zabouchnutý byt – jaká rizika sebou zabouchnutý byt přináší

Zabouchnutý byt je nešťastná maličkost, ke které dojde velice snadno, ovšem následky zabouchnutého bytu bývají vážnějšího charakteru:
1) Když mám zabouchnutý byt, sousedé si o mě pomyslí, že jsem nešika
2) Když mám zabouchnutý byt, sousedé mě uvidí v mém domácím oblečení
3) Když mám zabouchnutý byt, nemohu se dostat do práce nebo na jiné setkání
4) Když mám zabouchnutý byt, jsem odříznut od veškerých svých věcí
a mnoho dalších nepříjemných situací vzniká, pokud máte zabouchnutý byt. V některých situacích dokonce může jít o holé nebezpečí. Pokud například vaříme na plynovém sporáku a máme zabouchnutý byt, tak se nemůžeme dostat k tomu, abychom ho bezpečně vypnuli. Velice nebezpečné jsou i situace, kdy je v zabouchnutém bytě uvězněno například nějaké batole. Uvědomujeme si všechny rizikové faktory, a proto provozujeme nonstop otevírání zabouchnutých dveří a příjezd do 60 ti minut po celé Praze a okolí. Zabouchnuté dveře s námi již nejsou žádný problém.

Zjistěte si cenu našich služeb v Ceníku.

bottom of page